Özgeçmiş   •   Sergiler   •   Ziyaretçi Defteri   •   iletişim formu   •   iletişim   •   anasayfa

ONLINE RESİM GALERİSİ
 

Ziyaretçi Defterine Yazınız...


Değerli ziyaretçilerim resimlerimle ilgili görüş ve önerileriniz bana çalışmalarımda ışık tutacaktır. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Resimlerime gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim...

Saygılarımla

Şükriye Göçer


Geri  |  İleri

Ayşe Elmacı

18.09.2011 2:48:29 PM

Resimler harika, elinize sağlık.


Kay Aykanat

27.11.2010 9:24:33 PM

Elinize sağlık, we met briefly today at your wonderful exhibition in Pendik. Seeing your paintings unexpectedly today, finished the day beautifully, and visiting your web site too. Thank you for sharing your vision with us. Look forward to more excellent work.


ibrahim yılmaz

09.12.2009 4:16:14 AM

saygıdeğer Şükriye hanım ;

buram buram sanat kokan elemeği,göz nuru ürünlerinizi keyifle gezdim ve inceledim..hepsi de ayrı güzeldi hocam..sizi yürekten kutlarım ve başarılarınızın devamını dilerim.

akçaydan selam ve saygılarımla

ibrahim yılmaz

wep sitem www.akcay-ibrahimyilmaz.com


Şahin Karakulunç

22.10.2009 5:12:54 PM

Sayın Hocam;
5 Eylülde açtığın sergide, burada gördüğüm resimlerin bazılarını da görme fırsatı buldum.
Bizlere, resimlerinizi görme, tanıma (hatta dokunma) fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bir gözlemci olarak resimlerinizi beğeni ile, zevkle ve heyecanla seyrettiğimi ifade etmek isterim. Hepsi de güzel, hepsi de renklerin emekle, sabırla duygularla yoğrulmasından tuvale yansımış mutlaka.

Resimlere konu olarak hayatın içinden, bir an'ı, bir kesiti seçmiş ve o kesiti derinlemesine işlemişsin sevgili Hocam. Sergide olduğu gibi, burada da Resimlerinizi seyrederken, onu tablonun karşısında durup, Boyaları bir birine karıştırırken, fırçayı sürerken, ortaya çıkardığınız resim ile duygularınızın bileşkesini anlamaya çalışıyorum. Ne çok derin duygular içindeymişsinizdir kim bilir?

Atatürk'ün Gezisi resmine hiçbir şey söyleyemem. Atatürk'ün mavi kıyafeti ile, çocukların O'na bakışları Gözlerimden silinmez. Ot toplayan iki kadın tuvalinin bir tabloda birleşmesi, Afganlı Kızın eşarpındaki kıvrımların renkler ile uyumu, deseni, bakışlarındaki anlam, simit satan Çocukların çocukça coşkuları, SEVİNÇLERİ, beni en çok etkileyen, duygulandıran, Düşündüren eserlerinizden sadece bir kaçıdır.
Yeni yeni resimlerinizle, yeni sergilerde sizleri görmeyi çok arzularız. Başarılarınızın devamını dilerim Sayın Hocam. 12 Ekim 2009


yıldız çelik

18.10.2009 6:14:52 PM

Resimlerinizin hepsini izledim. Elinize sağlık.Renkleriniz çok canlı. İnsanı heyecanlandırıyor. Ben de sitemin adresini yazıyorum. Bakarsanız sevinirim. Sevgiyle kalın. www.yildizcelik.org


Yilbasi

18.10.2009 5:43:02 PM

merhaba canim benim,
yeni siten hayirli olsun, ellerine saglik,emeklerie saglik..bu güzellikleri bizimle paylastigin icinde ayrica tesekkurler...basarilariyin devamini diliyorum GÜZEL INSAN....


riza boran

13.10.2009 8:29:45 PM

hocam resimleriniz bir harika


Bilge Kösebalaban

06.10.2009 6:23:03 PM

Halacım harika eserlerini buradan bizimle paylaştın..Siten hayırlı olsun..Saygılar,sevgiler..


Çiğdem Koç

06.10.2009 6:01:37 PM

Halacım resimlerin gerçekten çok güzel olmuş. Her biri insanın içini açıyor, cıvıl cıvıl çok canlı. Seni tebrik ediyorum ve bu güzel sanatına sağlıkla huzurla devam etmeni diliyorum.


Şükriye Göçer

06.10.2009 5:41:55 PM

Zübeyde kardeşim.
Güzel dileklerin ve bu siteyi bana hazırladığın için çok teşekkür ederim.
Emeklerine sağlık

Geri  |  İleri
  ŞÜKRİYE GÖÇER
  E-mail: ressam@sukriyegocer.com